Přístav - Herecké obsazení

Herecké obsazení seriálu Přístav

Martin Dejdar (Marek Skála)

Martin Dejdar (Marek Skála)

Datum narození: 11.3.1965
Znamení: ryby

Charakteritika postavy Marka Skály: Bývalý hokejový reprezentant, kdysi slavný a žádaný, momentálně dost na dně. Má problémy s alkoholem, což ho stálo místo profesora na gymnáziu. Druhý dech by potřebovalo chytit i jeho manželství.

Martin Dejdar je český herec, televizní moderátor a filmový producent. V roce 1987 ukončil Martin Dejdar studium na pražské DAMU a nastoupil ke svému prvnímu divadelnímu angažmá do pražského klubového divadla Studio Ypsilon. V tomto dnes již legendárním souboru byli jeho kolegy například Jiří Lábus nebo Oldřich Kaiser a mnozí další... více o herci Martinu Dejdarovi.


Filip Blažek (Roman Mareš)

Filip Blažek (Roman Mareš)

Datum narození: 21.8.1973
Znamení: lev

Charakteritika postavy Romana Mareše: Prodal svou internetovou seznamku a s kamarádem Markem si vzal do pronájmu hospodu Přístav v chatové osadě.

Filip Blažek je český divadelní a filmový herec. Po absolutoriu studia herectví na Pražské konzervatoři krátce působil v Mosteckém divadle, od roku 1994 je členem Městských divadel pražských, kde hraje v Divadle ABC, hostoval také ve Vinohradském divadle a v Divadelním spolku Kašpar... více o herci Filipu Blažkovi.


Vanda Hybnerová (Tereza Skálová)

Vanda Hybnerová (Tereza Skálová)

Datum narození: 30.9.1968
Znamení: váhy

Charakteritika postavy Terezy Skálové: Ambiciózní soudkyně se zaměřením na trestní právo, pracuje u okresního soudu v Berouně, kam dojíždí z Prahy. Tereza je v mnoha věcech naprostý protiklad svého muže.

Vanda Hybnerová je česká herečka, dcera herce, mima a divadelního pedagoga Borise Hybnera, bývalá manželka herce Saši Rašilova, se kterým má dvě dcery Antonii a Josefínu Rašilovovy... více o herečce Vandě Hybnerové.


Sandra Černodrinská (Johana Skálová)

Sandra Černodrinská (Johana Skálová)

Datum narození: 24.3.1989
Znamení: beran

Charakteritika postavy Johany Skálové: Po maturitě se dostala na práva, ale studium přerušila a odjela jako au-pair do Anglie. Teď se vrátila do Čech a nestačí se divit. Táta odjel i s hausbótem do osady, máma zůstala sama. Johana odjede za tátou a začne mu pomáhat v hospodě.

Sandra Černodrinská je česká herečka. Černodrinská se narodila v Praze do rodiny s Bulharsko-Makedonskými předky. Otec se věnoval dramaturgii, prababička byla makedonskou herečkou, pradědeček byl divadelním spisovatelem... více o herečce Sandře Černodrinské.


Norbert Lichý (Herbert Ouško)

Norbert Lichý (Herbert Ouško)

Datum narození: 29.12.1964
Znamení: kozoroh

Charakteritika postavy Herberta Ouška: Starý mládenec, podivín a vášnivý rybář. Chatu má přecpanou knihami, hlavně detektivkami. Nikdo pořádně neví, čím se živí, nic o tom, co dělá, místní neustále spekulují.

Norbert Lichý je český herec a hudebník. Je synem zemřelého režiséra, herce a dramatika Saši Lichého. Již ve svých devíti letech se poprvé objevil na scéně Divadla Petra Bezruče v Ostravě. V 19 letech přijal angažmá v šumperském divadle... více o herci Norbertu Lichém.


Jitka Schneiderová (Pavlína Krupičková)

Jitka Schneiderová (Pavlína Krupičková)

Datum narození: 23.3.1973
Znamení: beran

Charakteritika postavy Pavlíny Krupičkové: Krásná a svůdná žena, která pochází původně z Prahy, kde měla vlasové studio. V chatové osadě, v níž momentálně žije se svým mužem Pepou, se své profese tak úplně nevzdala, stará se místním ženám o vlasy, ale pracuje z domova.

Jitka Schneiderová je česká herečka. Původně nechtěla být učitelkou, přesto vystudovala střední pedagogickou školu. Díky svému hudebnímu a pohybovému nadání se rozhodla nastoupit na JAMU. Již během studia hostovala v Městském divadle Brno a objevila se v původních českých muzikálech v Brně i Praze... více o herečce Jitce Schneiderové.


Martin Zounar (Pepa Krupička)

Martin Zounar (Pepa Krupička)

Datum narození: 26.5.1967
Znamení: blíženci

Charakteritika postavy Pepy Krupičky: Hodný vesnický balík, který je pyšný na svou krásnou ženu Pavlínu. Velmi na ni ale žárlí, nechce ji pustit do práce, proto ona pracuje z domova.

Martin Zounar je český moderátor a herec. Jeho první velkou rolí byla role mladého vojáka Tomáše v televizním seriálu Chlapci a chlapi. Mezi jeho další role patří role ve filmech jako jsou, Pták Ohnivák, Vekslák a mnoho dalších rolí v seriálech jakou jsou Velmi křehké vztahy a Rodinná pouta. Martin Zounar je synem herce Miroslava Zounara a lékařky MUDr. Marty Zounarové... více o herci Martinu Zounarovi.


Pavel Řezníček (José Pivoda)

Pavel Řezníček (José Pivoda)

Datum narození: 11.10.1966
Znamení: váhy

Charakteritika postavy Josého Pivody: Netrpělivě očekává narození dalšího potomka a připravuje se na to, že zůstane na mateřské dovolené. Jednoho dne se zastaví v Přístavu, děti si zahrají pinčes.

Pavel Řezníček je brněnský herec, směřoval dříve k fotbalu než k herectví. Fotbalu se závodně za Zbrojovku Brno věnoval až do svých osmnácti let... více o herci Pavlu Řezníčekovi.


Kateřina Kaira Hrachovcová (Milena Hrdá)

Kateřina Kaira Hrachovcová (Milena Hrdá)

Datum narození: 10.9.1974
Znamení: panna

Charakteritika postavy Mileny Hrdé: Prodavačka v konzumu, která se považuje za místní krasavici, vkus ale nahrazuje laciností a blýskavostí. Nenávidí sousedku Krupičkovou, s níž neustále soupeří.

Kateřina Kaira Hrachovcová je česká herečka a moderátorka. Narodila se a vyrůstala v Praze. Studovala na Pražské konzervatoři (hudebně dramatický obor, absolutorium 1993). Hostovala v divadlech Jiřího Wolkera, ABC a v plzeňském Divadle J. K. Tyla, kde účinkovala ve stálém angažmá po dobu pěti let... více o herečce Kateřině Kaira Hrachovcové.


Petr Čtvrtníček (Radim Pátek)

Petr Čtvrtníček (Radim Pátek)

Datum narození: 5.4.1964
Znamení: beran

Charakteritika postavy Radima Pátka: Chlapík, který je prosáklý závistí a zlobou, lže, intrikuje, dost často i krade. Nejspokojenější je, když může někoho tak zvaně přečůrat. Pracuje u bezpečnostní agentury, občas ostatním vyhrožuje a kvůli každé maličkosti hned vyletí.

Petr Čtvrtníček je český divadelní i filmový herec a spolutvůrce scénářů. Také se zabývá reklamní režií a hraním v reklamách a hudebních klipech... více o herci Petrovi Čtvrtníčkovi.


Petr Vágner (Leoš Černoch)

Petr Vágner (Leoš Černoch)

Datum narození: 1.9.1977
Znamení: panna

Charakteritika postavy Leoše Černocha: Mladší z dvojice bratrů, kteří žijí v jedné z chatek. Leoš je hudebník, hraje v kapele na saxofon a je opakem introvertního staršího bratra, jemuž dělá různé naschvály.

Petr Vágner ještě v dobách studií hrál v Národním divadle (Hamlet, Hypermarket), Stavovském divadle (Mnoho povyku pro nic nebo Komedie omylů), Divadle na Vinohradech (Dáma od Maxima), divadle Metro (Oskar) a v Divadle Radka Brzobohatého... více o herci Petrovi Vágnerovi.


Václav Jiráček (Míra Šimáček)

Václav Jiráček (Míra Šimáček)

Datum narození: 28.9.1978
Znamení: váhy

Charakteritika postavy Míry Šimáčka: Bývalý partner Ivany Braunové a otec její dcerky Markétky. Psychicky labilní a manipulativní, sobecký muž, který Ivanu bil a psychicky týral, ona od něj proto i s dítětem utekla.

Václav Jiráček je český divadelní a filmový herec. Vystudoval obchodní akademii. Po absolutoriu vykonával civilní službu v divadle ABC. V roce 2001 byl přijat na pražskou DAMU (katedra alternativního a loutkového divadla), kterou dokončil v roce 2009... více o herci Václavu Jiráčkovi.


Zdroj a foto www.iprima.cz